Galaktika Poetike ATUNIS
Galaktika Poetike ATUNIS

Galaktika Poetike ATUNIS
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 52 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Monika Molloholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 740 artikuj v 637 temat
Sondazh

Share | 
 

 Poems by Opal Ingram

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agron Shele
Admin
avatar

Male

Libra Join date : 09/01/2012
Age : 45
Location : Albania

MesazhTitulli: Poems by Opal Ingram   Wed Apr 20, 2016 6:19 amPoems by Opal IngramBold Ink


Sparkling Bright
Like On A Morning
Day.
Bold Ink
Mind Over
Matter
Ink Thought
In A Circle
Of A Page
With A Toss
And A Scribble
Logical Understood
Technical In A Sentence
Short Or Long
In A Echo
With A Verge
Ink Thought
Mind Over Matter
Poetically Speaking.


Bold Ink.
© Opal Ingram
@Opal Expressions
Poetress Mystic – aka
August 5/2015


_________________
Galaktika Poetike "ATUNIS"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://agron-shele.webs.com
 
Poems by Opal Ingram
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaktika Poetike ATUNIS  :: Kumte dhe Ese :: Botimet e reja-
Kërce tek: